PREVODOVÝ OLEJ MEGOL ATF III

4875
Kód produktu4875
Červená hydraulická tlaková kvapalina určená pre automatické prevodovky a hydraulické spojky, pre ktoré je predpísaná tlaková kvapalina typu ATF so špecifikáciou Dexron III. Zaručuje ako pri najťažších prevádzk...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Červená hydraulická tlaková kvapalina určená pre automatické prevodovky a hydraulické spojky, pre ktoré je predpísaná tlaková kvapalina typu ATF so špecifikáciou Dexron III. Zaručuje ako pri najťažších prevádzkových podmienkach, tak aj pri veľkých teplotných výkyvoch bezproblémovú funkciu hydraulického agregátu. Je taktiež vhodná ako hydraulická kvapalina pre systémy, ktoré pracujú v ťažkých prevádzkových podmienkach.

Schválené normy

Allison C4, TES 389; Caterpillar TO-2; Dexron II D, II E, III G, III H; MAN 339 Typ V1, 339 Typ Z1; MB 236.1; TASA; Voith H55.6335.3x; ZF-TE-ML 04D, 14A, 17C

Odporúčané normy

Ford Mercon; Volvo 97341; ZF-TE ML 02F, 03D, 09, 11A, 11B, 14B

Prevodový olej pre použitie v automatických automobilových prevodovkách, kde je predpísaná klasifikácia oleja Dexron II E, prípadne Dexron III.

1 l
megol Transmission-Fluid ATF III (rot)
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie