,

OCHRANA PROTI KORÓZIÍ- VOSK, HNEDÝ - SPREJ

6103
Kód produktu6103
Antikorózny ochranný prostriedok na voskovej báze. Je rýchloschnúci a veľmi ľahko sa aplikuje. Vďaka svojej výbornej vzlínavosti vniká vosk dobre do neprístupných medzipriestorov karosérie. Nanesená vrstva disp...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 24.9.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Antikorózny ochranný prostriedok na voskovej báze. Je rýchloschnúci a veľmi ľahko sa aplikuje. Vďaka svojej výbornej vzlínavosti vniká vosk dobre do neprístupných medzipriestorov karosérie. Nanesená vrstva disponuje dobrými kotviacimi a antikoróznymi vlastnosťami a má vysoký obsah pevných častíc.

Vosk pre preventívnu ochranu alebo následnú konzerváciu proti korózií všetkých vonkajších aj vnútorných dielov karosérie motorových vozidiel, ako sú napr. podbehy a ich spoje, záhyby, plochy, dutiny apod. Taktiež pre ošetrenie celých konštrukčných sústav motorových vozidiel, ako sú napr. mechanizmy riadenia, motory, prevodovky a nápravy.
500 ml
Wachs-Korrosionsschutz braun (Spray)
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie