Ochrana proti korózií- vosk, hnedý - sprej

6103
Kód produktu6103
Náterový materiál na voskovej báze ako ochrana proti korózii. Na opravu a následné ošetrenie všetkých ochranných materiálov na podvozku vozidiel. Obsiahnuté vosky a živice vytvoria po vyschnutí uzavretú a výbor...Viac informácií
13,11 EUR 10,84 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Náterový materiál na voskovej báze ako ochrana proti korózii. Na opravu a následné ošetrenie všetkých ochranných materiálov na podvozku vozidiel. Obsiahnuté vosky a živice vytvoria po vyschnutí uzavretú a výborne priľnavú ochrannú vrstvu. Produkty na báze vosku majú „samoopravné“ vlastnosti a držia aj na existujúcich podlahových náteroch na báze PVC.

Prevažne na podvozky motorových vozidiel, do blatníkov a podbehov po ich opravách, na údržbu podvozkov ošetrených materiálmi na báze PVC a na opravy poškodených náterov podvozkov.

500 ml
Wachskorrosionsschutz braun (Spray)

Nenanášať ochrannú hmotu na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motor, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie