,

OCHRANA PROTI KORÓZIÍ- VOSK, HNEDÝ

6104
Kód produktu6104
Antikorózny ochranný prostriedok na voskovej báze. Je rýchloschnúci a veľmi ľahko sa aplikuje. Vďaka svojej výbornej vzlínavosti vniká vosk dobre do neprístupných medzipriestorov karosérie. Nanesená vrstva disp...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Varovanie

Antikorózny ochranný prostriedok na voskovej báze. Je rýchloschnúci a veľmi ľahko sa aplikuje. Vďaka svojej výbornej vzlínavosti vniká vosk dobre do neprístupných medzipriestorov karosérie. Nanesená vrstva disponuje dobrými kotviacimi a antikoróznymi vlastnosťami a má vysoký obsah pevných častíc.

Vosk pre preventívnu ochranu alebo následnú konzerváciu proti korózií všetkých vonkajších aj vnútorných dielov karosérie motorových vozidiel, ako sú napr. podbehy a ich spoje, záhyby, plochy, dutiny apod. Taktiež pre ošetrenie celých konštrukčných sústav motorových vozidiel, ako sú napr. mechanizmy riadenia, motory, prevodovky a nápravy. Hmota sa musí nanášať pomocou LIQUI MOLY Štruktúrovacej striekacej pištole (obj. Č. 6219) alebo LIQUI MOLY Štruktúrovacej striekacej pištole s tlakovou nádobkou (obj. Č. 6220).
1 l
Wachs-Korrosionsschutz beige/transparent
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie