Ochrana proti korózií- vosk, hnedý

6104
Kód produktu6104
Náterový materiál na voskovej báze ako ochrana proti korózii. Na opravu a následné ošetrenie všetkých ochranných materiálov na podvozku vozidiel. Obsiahnuté vosky a živice vytvoria po vyschnutí uzavretú a výbor...Viac informácií
20,91 EUR 17,28 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Varovanie

Náterový materiál na voskovej báze ako ochrana proti korózii. Na opravu a následné ošetrenie všetkých ochranných materiálov na podvozku vozidiel. Obsiahnuté vosky a živice vytvoria po vyschnutí uzavretú a výborne priľnavú ochrannú vrstvu. Produkty na báze vosku majú „samoopravné“ vlastnosti a držia aj na existujúcich podlahových náteroch na báze PVC.

Prevažne na podvozky motorových vozidiel, do blatníkov a podbehov po ich opravách, na údržbu podvozkov ošetrených materiálmi na báze PVC a na opravy poškodených náterov podvozkov.

1 l
Wachskorrosionsschutz beige/transparent

Nenanášať ochrannú hmotu na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motor, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie