Ochrana podvozku - čierna, prelakovateľná - sprej

6113
Kód produktu6113
Čierna ochranná hmota na podvozky motorových vozidiel je oteru odolný materiál na báze kaučuku a živíc s obsahom rozpúšťadiel určený na dlhodobú antikoróznu ochranu podvozkov, ochranu proti úderom kamienkov a n...Viac informácií
15,58 EUR 12,88 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 9.10.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Čierna ochranná hmota na podvozky motorových vozidiel je oteru odolný materiál na báze kaučuku a živíc s obsahom rozpúšťadiel určený na dlhodobú antikoróznu ochranu podvozkov, ochranu proti úderom kamienkov a na tlmenie hluku. Po preschnutí vytvorí vďaka obsiahnutým surovinám dlhodobo pružnú, antikoróznu ochrannú vrstvu s vysokou odolnosťou proti starnutiu, ktorá ani pri nízkych teplotách neskrehne. Suchá vrstva materiálu disponuje dobrou priľnavosťou na znečistených podkladoch (aj na lakovaných plochách a PVC) a vyznačuje sa veľmi vysokou odolnosťou voči oteru.

Pre ochranné opatrenia proti korózii a pre opravárenské práce na podvozkoch, podbehoch, čelných partiách, zadných zásterách, spojleroch a prahoch a rovnako ako ochrana proti úderom od kamienkov. Materiál dobre drží na holom i lakovanom povrchu, a preto sa môže použiť na aj nové karosárske diely (náhradné časti karosérií). Hodí sa tiež na odhlučnenie podbehov kolies a bočníc karosérií, ako aj na zakrytie a zatesnenie opravených miest, zvarových spojov a opráv vykonaných preplátovaním.

500 ml
Unterbodenschutz schwarz (Spray)

Nenanášať ochrannú hmotu na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motor, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie