,

OCHRANA PODVOZKU - ČIERNA, PRELAKOVATEĽNÁ, SPREJ

6113
Kód produktu6113
Ochranný náter bez obsahu živice vytvára elastickú ochrannú vrstvu s dobrým tlmiacim účinkom a veľmi dobrou odolnosťou proti mechanickému oteru. Náter je rýchloschnúci a prelakovateľný. Dobrá priľnavosť na očis...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Ochranný náter bez obsahu živice vytvára elastickú ochrannú vrstvu s dobrým tlmiacim účinkom a veľmi dobrou odolnosťou proti mechanickému oteru. Náter je rýchloschnúci a prelakovateľný. Dobrá priľnavosť na očistenom podvozku a lakovaných plochách. Vysoký obsah pevných látok.

Schválené normy
Pro ochranný nátěr na náhradních karosářských dílech, jako jsou blatníky, podběhy, podlaha, prahy a rovněž přední a zadní zástěrky. Pro odhlučnění prostorů podběhů a také pro opravy a zakrytí opravených míst.
Pre ochranný náter na náhradných karosárskych dieloch, ako sú blatníky, podbehy, podlaha, prahy a taktiež predné a zadné zásterky. Pre odhlučnenie priestoru podbehov a aj na opravy a zakrytie opravených miest.
500 ml
Unterbodenschutz schwarz (Spray)
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie