Ochrana dutín – svetlohnedá - sprej

6107
Kód produktu6107
Nízkoviskózny prostriedok na ochranu dutín motorových vozidiel pred koróziou. Je vodoodpudivý s veľmi dobrými penetračnými vlastnosťami a „samoopravným“ efektom. Prostriedok sa pri striekaní veľmi jemne rozpraš...Viac informácií
13,11 EUR 10,84 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Nízkoviskózny prostriedok na ochranu dutín motorových vozidiel pred koróziou. Je vodoodpudivý s veľmi dobrými penetračnými vlastnosťami a „samoopravným“ efektom. Prostriedok sa pri striekaní veľmi jemne rozprašuje, má výbornú vzlínavosť a vniká dobre do neprístupných medzipriestorov (napr. do záhybov plechov). Po zaschnutí zostane ľahko lepivá vrstva vosku.

Ako antikorózny náter do dutín vo dverách, kapotách, priečnych nosníkoch, výstuhách atď. automobilov a úžitkových vozidiel alebo ako univerzálny antikorózny prípravok pre stroje, strojné súčiastky a rôzne náradie.

500 ml
Hohlraumversiegelung hellbraun (Spray)

Po použití spreja je potrebné prečistiť ventil dózy jeho prefúknutím čistým hnacím plynom, a to pri otočenej dóze hore dnom!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie