Ochrana dutín – svetlohnedá

6108
Kód produktu6108
Nízkoviskózny prostriedok na ochranu dutín motorových vozidiel pred koróziou. Je vodoodpudivý s veľmi dobrými penetračnými vlastnosťami a „samoopravným“ efektom. Prostriedok sa pri striekaní veľmi jemne rozpraš...Viac informácií
21,43 EUR 17,71 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.4.
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Nízkoviskózny prostriedok na ochranu dutín motorových vozidiel pred koróziou. Je vodoodpudivý s veľmi dobrými penetračnými vlastnosťami a „samoopravným“ efektom. Prostriedok sa pri striekaní veľmi jemne rozprašuje, má výbornú vzlínavosť a vniká dobre do neprístupných medzipriestorov (napr. do záhybov plechov). Po zaschnutí zostane ľahko lepivá vrstva vosku.

Ako antikorózny náter do dutín vo dverách, kapotách, priečnych nosníkoch, výstuhách atď. automobilov a úžitkových vozidiel alebo ako univerzálny antikorózny prípravok pre stroje, strojné súčiastky a rôzne náradie.

1 l
Hohlraumversiegelung hellbraun
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie