,

MOTOROVÝ OLEJ MOTORBIKE HD SYNTH 20W-50 STREET

3818
Kód produktu3818
Plne syntetický motorový olej pre použitie do vzduchom aj vodou chladených štyroch-taktných motocyklových motorov. Je špeciálne určený pre značku Harley-Davidson. Vybrané základové oleje spolu s kvalitatívnymi ...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Plne syntetický motorový olej pre použitie do vzduchom aj vodou chladených štyroch-taktných motocyklových motorov. Je špeciálne určený pre značku Harley-Davidson. Vybrané základové oleje spolu s kvalitatívnymi aditívami zaručujú pri všetkých prevádzkových podmienkach optimálne mazacie vlastnosti, výbornú čistotu v motore a vynikajúce trecie hodnoty.

Schválené normy

API SN Plus, JASO MA2

Odporúčané normy

Harley-Davidson H-D 360 Motorradöl 62600042

Špeciálne vyvinutý motorový olej pre celoročné použitie v bežných až veľmi výkonných motoroch cestných, terénnych a závodných motocyklov, a takisto v mnohých V-Twin motoroch Harley-Davidson, v ktorých je predpísaný motorový olej viskozity 20W-50. Výborne sa hodí pre použitie v motoroch s aj bez spojky v olejovom kúpeli.

20 l
Motorbike HD Synth 20W-50 Street

Dodržať prevádzkové a servisné predpisy výrobcu motocykla alebo motora. Poznámka: Optimálna účinnosť oleja je zaručená len v nezmiešanom stave s iným olejom!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie