Motorový olej Megol Super ll dimo premium 10W-40

6337
Kód produktu6337
Moderný multifunkčný motorový olej pre použitie v motoroch úžitkových a osobných vozidiel pri všetkých prevádzkových podmienkach a všetkých vplyvoch životného prostredia (celoročný olej). Dlhodobý vývoj a testo...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz

Moderný multifunkčný motorový olej pre použitie v motoroch úžitkových a osobných vozidiel pri všetkých prevádzkových podmienkach a všetkých vplyvoch životného prostredia (celoročný olej). Dlhodobý vývoj a testovanie viedol ku vzniku oleja s vynikajúcimi vlastnosťami. Najmodernejšie technológie aditív v spojení s nekonvenčnými základnými olejmi zaručujú oleju výborné ľahkobežné a opotrebeniu znižujúce vlastnosti, a umožňujú realizovať maximálne dĺžky intervalov výmeny oleja. Vďaka svojím ľahkobežným vlastnostiam (minimálna spotreba) umožňuje zreteľne menšie zaťažovanie životného prostredia.

Schválené normy
ACEA E4, ACEA E7; API CI-4; Deutz DQC III-10; Mack EO-N; MAN M 3277; MB 228.5; MTU Typ 3; Renault Trucks RLD-2, Renault Trucks RXD; Scania LDF-2; Volvo VDS-3
Odporúčané normy
Caterpillar ECF-1-a; Cummins CES 20077, Cummins CES 20078; DAF HP2
Multifunkčný motorový olej pre všetky dieselové a benzínové motory v extrémnych prevádzkových podmienkach. Olej je doporučený pre predĺžené intervaly výmeny oleja a je miešateľný so všetkými na trhu bežnými motorovými olejmi.
20 l
PopisNormyPoužitieObjemNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie