Mazací tuk na reťaze motocyklov

1508
-15 %
Akcia
Kód produktu1508
Plne syntetický mazací tuk na reťaze motocyklov. Extrémne priľnavý a vodovzdorný. Výborné vzlínavé a mazacie vlastnosti. Doporučený najmä pre rýchlobežné reťaze. Zmenšuje predĺženie reťazí a zaisťuje ich dlhšiu...Viac informácií
Bežná cena s DPH 12,25 EUR 10,41 EUR 8,60 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 4.10.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Plne syntetický mazací tuk na reťaze motocyklov. Extrémne priľnavý a vodovzdorný. Výborné vzlínavé a mazacie vlastnosti. Doporučený najmä pre rýchlobežné reťaze. Zmenšuje predĺženie reťazí a zaisťuje ich dlhšiu životnosť. Nová komplexná technológia. Optimálna účinnosť prípravku je len pri samostatnom použití bez zmiešania s inými tukmi.

Pre mazanie a ošetrovanie poháňaných reťazí. Najmä doporučený pre prašné, špinavé a korozívne prostredie. Pre vysoko zaťažené a rýchlobežné reťaze s aj bez tesniacich O/X-krúžkov.

250 ml
Motorbike Chain Lube

Pred aplikáciou tuku sa odporúča reťaz očistiť LIQUI MOLY Čističom na reťaze a brzdy motocyklov (obj. č. 1602).

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie