Mazací tuk na reťaze motocyklov

1508
Kód produktu1508
Plne syntetický mazací tuk na hnacie reťaze. Je extrémne priľnavý a vodovzdorný. Má výborné vzlínavé a mazacie vlastnosti. Odporúča sa najmä pre rýchlobežné reťaze a tiež pre prašné, špinavé a korozívne prostre...Viac informácií
12,64 EUR 10,45 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Plne syntetický mazací tuk na hnacie reťaze. Je extrémne priľnavý a vodovzdorný. Má výborné vzlínavé a mazacie vlastnosti. Odporúča sa najmä pre rýchlobežné reťaze a tiež pre prašné, špinavé a korozívne prostredie. Zmenšuje predlžovanie reťazí a zaisťuje ich dlhšiu životnosť. Nová komplexná technológia.

Na prvé a ďalšie údržbové mazanie sekundárnych hnacích reťazí motocyklov. Pre vysoko zaťažené a rýchlobežné reťaze s aj bez tesniacich O/X-krúžkov.

250 ml
Motorbike Kettenspray

Reťaz starostlivo očistiť vhodným prípravkom, ako je napr. Čistič na reťaze a brzdy motocyklov firmy LIQUI MOLY (obj. č. 1602). Mazací tuk nastriekať na čistú a suchú reťaz. Po rýchlom odparení rozpúšťadiel získa mazací film svoju konečnú konzistenciu a priľnavosť.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie