,

MAZACÍ TUK NA REŤAZE MOTOCYKLOV

1508
Kód produktu1508
Plne syntetický mazací tuk na reťaze motocyklov. Extrémne priľnavý a vodovzdorný. Výborné vzlínavé a mazacie vlastnosti. Doporučený najmä pre rýchlobežné reťaze. Zmenšuje predĺženie reťazí a zaisťuje ich dlhšiu...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Plne syntetický mazací tuk na reťaze motocyklov. Extrémne priľnavý a vodovzdorný. Výborné vzlínavé a mazacie vlastnosti. Doporučený najmä pre rýchlobežné reťaze. Zmenšuje predĺženie reťazí a zaisťuje ich dlhšiu životnosť. Nová komplexná technológia. Optimálna účinnosť prípravku je len pri samostatnom použití bez zmiešania s inými tukmi.

Schválené normy
První a další údržbové mazání sekundárních hnacích řetězů motocyklů. Zvláště vhodný pro použití v prašném, špinavém a korozivním prostředí. Pro vysoce zatížené a rychloběžné řetězy s i bez těsnicích O/X-kroužků. Před aplikací tuku je doporučeno řetěz očistit LIQUI MOLY Čističem na řetězy a brzdy motocyklů (obj. č. 1602).

Pre mazanie a ošetrovanie poháňaných reťazí. Najmä doporučený pre prašné, špinavé a korozívne prostredie. Pre vysoko zaťažené a rýchlobežné reťaze s aj bez tesniacich O/X-krúžkov.

250 ml
Motorbike Chain Lube

Pred aplikáciou tuku sa odporúča reťaz očistiť LIQUI MOLY Čističom na reťaze a brzdy motocyklov (obj. č. 1602).

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie