Hypoidný prevodový olej Megol GL5 SAE 85W-140

4872
Kód produktu4872
Viacrozsahový hypoidný prevodový olej s maximálnou stabilitou a odolnosťou proti oxidácii. Obsiahnuté EP aditíva zaručujú aj pri vysokom zaťažení bokov zubov prevodových kolies a klznom pohybe stálu mazaciu vrs...Viac informácií
U predajcov
Na dotaz
H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
Varovanie

Viacrozsahový hypoidný prevodový olej s maximálnou stabilitou a odolnosťou proti oxidácii. Obsiahnuté EP aditíva zaručujú aj pri vysokom zaťažení bokov zubov prevodových kolies a klznom pohybe stálu mazaciu vrstvu a znížené opotrebenie. Olej je vhodný predovšetkým pre vysoko zaťažené hypoidné prevody v extrémnych prevádzkových podmienkach, obzvlášť pri výskyte dynamického zaťažovania. Ideálny prevodový olej pre diferenciály a rozvodovky hnacích náprav.

Schválené normy

API GL5; ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 21A, ZF ZF001997

Odporúčané normy

MIL-L 2105 D

Hypoidný prevodový olej pre diferenciály a rozvodovky hnacích náprav. Je vhodný na vysoké zaťaženie prevodov a extrémne prevádzkové podmienky vrátane dynamického zaťažovania.

200 l
megol Hypoid-Getriebeoel GL5 SAE 85W-140
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie