Hypoidní prevodový olej Megol GL4+ SAE 75W-90

8616
Kód produktu8616
Plne syntetický viacrozsahový hypoidný prevodový olej s ochranou proti korózii a vysokotlakovými vlastnosťami pre nízke aj vysoké teploty. Znížené trenie prináša úsporu pohonných hmôt. Viacúčelový prevodový ole...Viac informácií
U predajcov
Na dotaz
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Plne syntetický viacrozsahový hypoidný prevodový olej s ochranou proti korózii a vysokotlakovými vlastnosťami pre nízke aj vysoké teploty. Znížené trenie prináša úsporu pohonných hmôt. Viacúčelový prevodový olej so širokým spektrom použitia v automobilových prevodovkách, hlavne však v manuálne radených prevodových skriniach. Pri nízkych teplotách odstraňuje problémy pri radení rýchlostných stupňov a znižuje hluk vznikajúci v prevodoch. Vďaka obsiahnutým syntetickým základovým olejom v spojení s modernou aditívnou technológiou zaručuje tento mazací olej výbornú ochranu proti opotrebovaniu pri všetkých prevádzkových podmienkach letnej aj zimnej prevádzky. Je vhodný aj na použitie v arktickej klíme.

Schválené normy

API GL4+

Odporúčané normy

Ford ESD-M2C 175-A; MIL-L 2105; VW 501 50 (G50); ZF TE-ML 08A

Prevodový olej so širokým spektrom použitia v automobilových prevodovkách, hlavne však v ručne radených prevodových skriniach.

20 l
megol Hypoid-Getriebeoel GL4+ SAE 75W-90
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie