ČISTIČ VNÚTRA PRILBY

1603
Kód produktu1603
Dôkladne a šetrne čistí vnútrajšky ochranných prilieb. V krátkej dobe (10 minút) odstraňuje nepríjemný zápach, ktorý vytvárajú baktérie a plesne. Vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje rýchlemu opätovnému zašpi...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Dôkladne a šetrne čistí vnútrajšky ochranných prilieb. V krátkej dobe (10 minút) odstraňuje nepríjemný zápach, ktorý vytvárajú baktérie a plesne. Vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje rýchlemu opätovnému zašpineniu ošetrených povrchov.

Pre šetrné a dôkladné čistenie ochranných prilieb, ich polstrovanie a hľadia a tiež oblečenie, sedadlá atď.

300 ml
Motorbike Helm-Innen-Reiniger

Sprejovú dózu pred použitím silno pretrepať. Prostriedok nastriekať na mäkkú handričku alebo utierku a s ľahkým tlakom ho hneď rovnomerne votrieť do tkaniny. U plastových dielov vykonať na vhodnom mieste skúšku, či nedochádza k zmene farby týchto dielov. Prilbu nepoužívať hneď po čistení, pretože čistič obsahuje vodný roztok na báze alkoholov a je potrebné ho nechať vyschnúť.

Po použití Čističe vnútra prilby nechať prilbu dobre odvetrať!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie