Čistič na reťaze a brzdy motocyklov

1602
Kód produktu1602
Špeciálny čistič s obsahom účinnej kombinácie rozpúšťadiel. Je určený na rýchle a bezproblémové čistenie a odmastenie konštrukčných súčastí v oblasti jednostopových vozidiel.Viac informácií
4,48 EUR 3,70 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Špeciálny čistič s obsahom účinnej kombinácie rozpúšťadiel. Je určený na rýchle a bezproblémové čistenie a odmastenie konštrukčných súčastí v oblasti jednostopových vozidiel.

Prostriedok na čistenie reťazí tesnených „O“ a „X“ krúžkami na motocykloch a štvorkolkách a tiež súčiastok bubnových a kotúčových brzdových systémov, ako sú brzdové obloženia, brzdové doštičky, brzdové strmene a ďalšie.

500 ml
Motorbike Ketten- und Bremsenreiniger

Lakované brzdové strmene a súčiastky, ako aj plastové súčiastky pred použitím overiť na skrytom mieste na ich znášanlivosť s čističom.
Pred použitím na lakovaný povrch overiť na skrytom mieste laku jeho znášanlivosť s čističom.
Čistené gumové súčiastky nenechať ležať v nádobách s týmto čistiacim prostriedkom, mohlo by dôjsť k ich poškodeniu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie