Biely tuk na reťaze motocyklov

1592
Kód produktu1592
Biely plne syntetický špeciálny mazací tuk na reťaze motocyklov. Pre optimálne mazanie reťazí kvôli viditeľne nanesenej vrstve tuku. Je odolný proti teplu, chladu a striekanej vode. Má veľmi dobrú priľnavosť a ...Viac informácií
8,32 EUR 6,88 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 6.10.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Biely plne syntetický špeciálny mazací tuk na reťaze motocyklov. Pre optimálne mazanie reťazí kvôli viditeľne nanesenej vrstve tuku. Je odolný proti teplu, chladu a striekanej vode. Má veľmi dobrú priľnavosť a chráni proti opotrebeniu. Zmenšuje predĺženie reťazí a zaisťuje ich dlhšiu životnosť. Výborné vzlínavé a mazacie vlastnosti.

Pre všetky motocyklové reťaze s aj bez O/X-krúžkov. Kvôli dobrej priľnavosti a výbornej mazacej schopnosti je doporučovaný predovšetkým pre veľmi namáhané a rýchlobežné reťaze.
50 ml
Motorbike Kettenspray weiß

Pred použitím je odporúčané reťaz starostlivo očistiť prípravkom Čistič na reťaze a brzdy motocyklov firmy LIQUI MOLY (obj. č. 1602).

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie