Biely tuk na reťaze motocyklov

1591
Kód produktu1591
Plne syntetický špeciálny mazací tuk na reťaze motocyklov pre optimálne mazanie reťazí kvôli viditeľnej bielej nanesenej vrstve tuku. Je odolný proti horúčave, chladu a striekanej vode. Ponúka veľmi dobrú priľn...Viac informácií
18,94 EUR 15,65 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Plne syntetický špeciálny mazací tuk na reťaze motocyklov pre optimálne mazanie reťazí kvôli viditeľnej bielej nanesenej vrstve tuku. Je odolný proti horúčave, chladu a striekanej vode. Ponúka veľmi dobrú priľnavosť, výbornú ochranu pred opotrebovaním, dobré vzlínavé vlastnosti a spoľahlivú ochranu pred koróziou. Znižuje predĺženie reťaze a predlžuje jeho životnosť. 400 ml sprejovou dózou je možné plniť menšiu dózu s objemom 50 ml.

Pre všetky vysoko namáhané a rýchlobežné motocyklové reťaze s aj bez tesniacich O/X-krúžkov.

400 ml
Motorbike Kettenspray weiß

Pred použitím je odporúčané reťaz starostlivo očistiť prípravkom Čistič na reťaze a brzdy motocyklov firmy LIQUI MOLY (obj. č. 1602). Biely tuk nastriekať na čistú a suchú reťaz. Po odparení rozpúšťadiel získa mazací film svoju konečnú konzistenciu a priľnavosť.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie