Univerzálny lodný čistič

25049
Kód produktu25049
Špeciálne vyvinutý prostriedok na šetrné čistenie a na ochranu ošetrovania plavidiel. Vlastnosti čističa zaručujú odstránenie najčastejšie vznikajúcich znečistení na lodiach, ako sú napr. vodné riasy, olejové a...Viac informácií
12,16 EUR 10,05 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Špeciálne vyvinutý prostriedok na šetrné čistenie a na ochranu ošetrovania plavidiel. Vlastnosti čističa zaručujú odstránenie najčastejšie vznikajúcich znečistení na lodiach, ako sú napr. vodné riasy, olejové a mastné usadeniny, sadze, vtáčí trus a zbytky hmyzu na plachtách, poklopoch a trupu plavidiel. Biologicky je odbúrateľný podľa predpisov pre pracie a čistiace prostriedky (WRMG).

Špeciálny prostriedok na čistenie znečistených miest a odmasťovanie súčiastok člnov a lodí.
1 l
Marine Universal-Reiniger

Čistič rovnomerne a slabo nastriekať na znečistené plochy a špongiou alebo kefou ho s ľahkým tlakom rozotrieť. Uvoľnené nečistoty spolu so zvyškom čističe následne opláchnuť čistou vodou. Pri vhodnom použití Univerzálny lodný čistič nenarušuje žiadne plasty a materiály, ako sklolaminát, lakované drevené povrchy, gumu, laky, textil, sklo a kovy.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie