UNIVERZÁLNY LODNÝ ČISTIČ

25049
Kód produktu25049
Špeciálne vyvinutý prostriedok na šetrné čistenie a na ochranu ošetrovania plavidiel. Vlastnosti čističa zaručujú odstránenie najčastejšie vznikajúcich znečistení na lodiach, ako sú napr. vodné riasy, olejové a...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Špeciálne vyvinutý prostriedok na šetrné čistenie a na ochranu ošetrovania plavidiel. Vlastnosti čističa zaručujú odstránenie najčastejšie vznikajúcich znečistení na lodiach, ako sú napr. vodné riasy, olejové a mastné usadeniny, sadze, vtáčí trus a zbytky hmyzu na plachtách, poklopoch a trupu plavidiel. Biologicky je odbúrateľný podľa predpisov pre pracie a čistiace prostriedky (WRMG).

Špeciálny prostriedok na čistenie znečistených miest a odmasťovanie súčiastok člnov a lodí.
1 l
Marine Universal-Reiniger

Čistič rovnomerne a slabo nastriekať na znečistené plochy a špongiou alebo kefou ho s ľahkým tlakom rozotrieť. Uvoľnené nečistoty spolu so zvyškom čističe následne opláchnuť čistou vodou. Pri vhodnom použití Univerzálny lodný čistič nenarušuje žiadne plasty a materiály, ako sklolaminát, lakované drevené povrchy, gumu, laky, textil, sklo a kovy.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie