UNIVERZÁLNY ČISTIČ EXTRÉM

21670
Kód produktu21670
Silný alkalický, bezfosfátový, rýchlo pôsobiaci a vysoko účinný koncentrát na silno znečistené povrchy. Vďaka dobrej biologickej odbúrateľnosti obsiahnutých látok a vlastnostiam umožňujúcim rýchle uvoľňovanie n...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 24.3.
H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Nebezpečenstvo

Silný alkalický, bezfosfátový, rýchlo pôsobiaci a vysoko účinný koncentrát na silno znečistené povrchy. Vďaka dobrej biologickej odbúrateľnosti obsiahnutých látok a vlastnostiam umožňujúcim rýchle uvoľňovanie nečistôt, je Univerzálny čistič Extrém prívetivý k životnému prostrediu a k odpadovým vodám. Je vhodný pre odlučovače olejov.

Pre rýchle a ľahké odstránenie organických nečistôt ako sú: grafitový prach, oter z brzdových obložení a gumy, oleja, tukov, polymérov, vtáčieho trusu, zbytkov hmyzu apod.

10 l
Universal-Reiniger extrem

Nepoužívať na priamom slnku a na horúce laky alebo povrchy! Nenechať zaschnúť! Pred použitím sa odporúča vykonať skúšku čističa na vhodnosť a znášanlivosť!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie