Tesniaci silikón - čierny

6185
Kód produktu6185
Jednokomponentná teplu odolávajúca tesniaca hmota, ktorá vulkanizuje pomocou vzdušnej vlhkosti a vytvrdzuje sa do trvalo elastického stavu. Tento silikón sa môže používať na utesnenie najrôznejších materiálov, ...Viac informácií
24,43 EUR 20,19 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Jednokomponentná teplu odolávajúca tesniaca hmota, ktorá vulkanizuje pomocou vzdušnej vlhkosti a vytvrdzuje sa do trvalo elastického stavu. Tento silikón sa môže používať na utesnenie najrôznejších materiálov, ako sú napr. kovy, plasty, sklo, porcelán, lakované drevené povrchy apod., v oblasti výroby motorov, prevodoviek, motorových vozidiel, nadstavieb, prístrojov, kúrenia a taktiež v klimatizačnej technike. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +250 °C (krátkodobo až do +300 °C).

Pre tesnenie olejových vaní a prevodových skríň, motorov, ventilových vrchnákov, vodných čerpadiel, svetlometov, skupinových svetiel a pod. Tesniaca hmota je vhodná pre tesnenie kovov, plastických hmôt a skla.
200 ml
Silikondichtmasse schwarz

Je očakávaná nedostatočná priľnavosť na niektorých materiáloch, ako sú napr. PP, PE, teflón a živice. Preto sa odporúča na týchto materiáloch vykonať pred použitím silikónu skúšku jeho priľnavosti.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie