ŠPECIÁLNY ČISTIČ DISKOV

1597
Kód produktu1597
Prostriedok čistí intenzívne a šetrne plechové a hliníkové disky vozidiel. Zamedzuje priľnutiu nových nečistôt. Pravidelná starostlivosť o disky im dodá lesk a zaručí ich dlhú životnosť. Disky budú ako nové. Be...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 4.10.
H302 - Škodlivý po požití.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
Varovanie
Prostriedok čistí intenzívne a šetrne plechové a hliníkové disky vozidiel. Zamedzuje priľnutiu nových nečistôt. Pravidelná starostlivosť o disky im dodá lesk a zaručí ich dlhú životnosť. Disky budú ako nové. Bez zbytkov čistí a odmasťuje brusný prach z obloženia a ďalšie nečistoty. Prostriedok je biologicky dobre odbúrateľný. Neobsahuje žiadne kyseliny.
Schválené normy
Speciálně určený pro ošetřování, čistění a údržbu automobilových ráfků všech druhů. Nejvhodnější použití je před mytím v automatické myčce. Nepoužívat na horké ráfky.
Špeciálne určený pre starostlivosť, čistenie a údržbu automobilových diskov všetkých druhov. Najvhodnejšie použitie je pred umytím v automatickej umývačke. Nepoužívať na horúce disky.
1 l
Felgen-Reiniger Spezial
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie