Šampón s leskom a voskom

8198
Kód produktu8198
Efektívny, multifunkčný, pH neutrálny a vodný film narušujúci šampónový koncentrát pre ručné mytie motorových vozidiel s obsahom jemných, k pokožke a automobilovým lakom šetrným tenzidom a s vysokým podielom oš...Viac informácií
70,52 EUR 58,28 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: štvrtok 6.6.
H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Efektívny, multifunkčný, pH neutrálny a vodný film narušujúci šampónový koncentrát pre ručné mytie motorových vozidiel s obsahom jemných, k pokožke a automobilovým lakom šetrným tenzidom a s vysokým podielom ošetrujúcich zložiek. Umývanie, ošetrovanie a sušenie prebieha v jednom pracovnom kroku. Po opláchnutí sa vodný film hneď roztrhá a podporuje tak schnutie vozidla bez tvorenia škvŕn. Šampón s leskom a voskom je mimo iné ideálny pre udržovanie/ošetrovanie vozového parku, kedy predtým nanesené leštidlá a politúry ešte neboli opotrebované. Lak vozidla získa vysoký lesk a dlhodobú konzerváciu a je tým chránený proti agresívnym  vplyvom životného prostredia.

Pre čistenie všetkých materiálov, ako sú lakované a chromované povrchy, guma, plasty, sklo na osobných a úžitkových vozidlách, motocykloch, plavidlách, obytných prívesoch a vozidlách, záhradného nábytku apod.
10 l
Glanz-Wachs-Shampoo

Pozor! Nepoužívať na priamom slnku a na horúce laky alebo povrchy! Pred použitím sa odporúča vykonať skúšku autošampónu na vhodnosť a znášanlivosť!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie