Prevodový olej Megol Truck-SYNTH 75W-90

8627
Kód produktu8627
Plno syntetický viacrozsahový ľahkobežný prevodový olej. V súlade s prevádzkovými predpismi výrobcov vozidla alebo agregátu je možné tento olej celoročne používať v manuálne radených prevodových skriniach, hypo...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Plno syntetický viacrozsahový ľahkobežný prevodový olej. V súlade s prevádzkovými predpismi výrobcov vozidla alebo agregátu je možné tento olej celoročne používať v manuálne radených prevodových skriniach, hypoidných rozvodovkách, systémoch Transaxle a taktiež v pomocných pohonoch. Ako olej typu TDL (total drive line) splňuje prakticky všetky požiadavky, ktoré kladú moderné úžitkové vozidlá na mazacie látky používané vo všetkých hnacích ústrojoch. Vďaka obsahu syntetických základných komponentov (PAO) a vysoko akostných aditív zaručuje počas dlhej prevádzkovej doby výbornú viskozitnú a teplotnú stabilitu. Taktiež disponuje vysokou schopnosťou odolávať tlakovému namáhaniu a znižovať opotrebenie.

Schválené normy
API GL 4/5, MT-1; MAN 341 Typ Z2, Typ S, MAN 341 Typ E3, MAN 342 Typ M3; MB 235.8; MIL-L-PRF-2105 E; ZF TE-ML 02B, 05B, 12B, 16F, 17B, 19C, 21B
Odporúčané normy
SCANIA STO 1:0
Celoročný prevodový olej pre použitie v manuálne radených prevodových skriniach, hypoidných rozvo-dovkách, systémoch Transaxle a v pomocných pohonoch.
60 l
PopisNormyPoužitieObjem
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie