Pena na čistenie pneumatík

1609
Kód produktu1609
Ošetruje a chráni pneumatiky motorových vozidiel v jednom pracovnom kroku. Vizuálne vylepšuje zvetrané boky pneumatík a obnovuje ich pružnosť a pôvodný vzhľad. Vytvára krásny lesk po celom obvode pneumatiky.Viac informácií
11,00 EUR 9,09 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 18.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Ošetruje a chráni pneumatiky motorových vozidiel v jednom pracovnom kroku. Vizuálne vylepšuje zvetrané boky pneumatík a obnovuje ich pružnosť a pôvodný vzhľad. Vytvára krásny lesk po celom obvode pneumatiky.

Na starostlivosť o pneumatiky motorových vozidiel.

400 ml
Reifenglanzschaum

Po skončení práce sa odporúča pri miernej rýchlosti preskúšať funkciu bŕzd, aby sa odstránil prípadný silikónový povlak z brzdových kotúčov a obnovil sa tak ich optimálny brzdný účinok.

Neaplikovať na behúne pneumatík! Nepoužívať na pneumatiky jednostopových vozidiel! Nestriekať na veľmi horúce povrchy, prípadne nepoužívať na priamom slnku!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie