Ochrana proti mrazu pre vzduchové brzdy

1828
Kód produktu1828
Prípravok je zmes účinných látok zložená z alifatických alkoholov a antikoróznych prostriedkov. Neobsahuje žiadny ethanol. Zabraňuje zamŕzaniu kondenzačnej vody v systéme vzduchových bŕzd. Chráni brzdové zariad...Viac informácií
12,49 EUR 10,32 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
Nebezpečenstvo

Prípravok je zmes účinných látok zložená z alifatických alkoholov a antikoróznych prostriedkov. Neobsahuje žiadny ethanol. Zabraňuje zamŕzaniu kondenzačnej vody v systéme vzduchových bŕzd. Chráni brzdové zariadenie pred koróziou a zlepšuje mazanie ventilov. Zabraňuje stvrdnutiu gumových súčiastok. Obzvlášť pri nízkych teplotách zaisťuje spoľahlivú funkciu brzdového zariadenia na tlakový vzduch.

Pre ochranu a taktiež pre ošetrovanie bŕzd ovládaných tlakovým vzduchom. Hodí sa pre všetky brzdové systémy na tlakový vzduch, ktoré majú zabudovanú nádržku na protimrazovú kvapalinu.

1 l
Frostschutz für Druckluftbremsen

Protimrazovú kvapalinu naliať do zodpovedajúcej nádobky v brzdovom systéme vzduchových bŕzd. Pre optimálnu ochranu a starostlivosť brzdového systému sa odporúča používať Ochranu proti mrazu pre vzduchové vrstvy po celý rok. Nádobku s kvapalinou pravidelne kontrolovať a podľa potreby ju dopĺňať. Dodržiavať existujúce pokyny výrobcu vozidla alebo motora.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie