Ochrana proti korózII Meguin 6m

9240
Kód produktu9240
Ochrana proti korózii s odvodňovacím efektom. Na konzerváciu kovových súčiastok, ktoré sú dočasne uložené vo vnútorných medziskladoch po dobu až šiestich mesiacov. Aplikovaná tenká vrstva disponuje predovšetkým...Viac informácií
U predajcov
Na dotaz
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Ochrana proti korózii s odvodňovacím efektom. Na konzerváciu kovových súčiastok, ktoré sú dočasne uložené vo vnútorných medziskladoch po dobu až šiestich mesiacov. Aplikovaná tenká vrstva disponuje predovšetkým dobrými antikoróznymi vlastnosťami a vysokou výdatnosťou. Ochrana proti korózii sa z ošetrených súčiastok dobre odstraňuje aj po pol roku skladovania. Výborne sa hodí na kovové súčiastky, ktoré boli pri obrábaní chladené vodou riediteľnými reznými kvapalinami.

Prostriedok je pripravený na okamžité použitie a môže sa nanášať ponáraním alebo striekaním. Používa sa ako antikorózny ochranný prostriedok obzvlášť na liatinových, železných a oceľových materiáloch. Pre odvodňovací účinok stačí súčiastky iba do prostriedku ponoriť (pri suchých súčiastkach je možný aj ich postrek). Prostriedok vytvorí na povrchu súčiastok tenký olejnatý film, ktorý nie je odolný proti dotyku.

20 l
Meguin Korrosionsschutz 6M
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie