Ochrana podvozku - živica, čierna

6112
Kód produktu6112
Dlhodobá, tixotropná a rýchloschnúca antikorózna ochrana podvozku na báze špeciálnych bitúmenových a voskových aditív. Po odvetraní náteru zostáva húževnatá a elastická vrstva, ktorá chráni pred vplyvmi životné...Viac informácií
11,03 EUR 9,12 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 26.7.
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Dlhodobá, tixotropná a rýchloschnúca antikorózna ochrana podvozku na báze špeciálnych bitúmenových a voskových aditív. Po odvetraní náteru zostáva húževnatá a elastická vrstva, ktorá chráni pred vplyvmi životného prostredia, koróziou a údermi kamienkov.

Materiál sa hodí ako ochranný náter na neošetrené a lakované plochy, predovšetkým na podvozkoch motorových vozidiel, ako aj na opravy a dodatočné doplnenie predchádzajúcich ochranných náterov. Hodí sa predovšetkým na opravné práce alebo doplnenie náterov na ťažko prístupných miestach (napr. spojov, kútov, hrán a pod.) na podvozkoch motorových vozidiel, kde sa najčastejšie vytvára korózia.

1 l
Unterbodenschutz Bitumen schwarz

Nenanášať materiál na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motory, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia.
Ochranný náter nie je prelakovateľný!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie