Ochrana podvozku - čierna, prelakovateľná

6114
Kód produktu6114
Čierna ochranná hmota proti úderom kamienkov na báze kaučuku a živíc. Vyniká rýchlym zaschnutím a taktiež prelakovateľnosťou, poskytuje oteruvzdornú ochranu proti korózii, výborne chráni pred údermi kamienkov a...Viac informácií
15,47 EUR 12,79 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 30.7.
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Čierna ochranná hmota proti úderom kamienkov na báze kaučuku a živíc. Vyniká rýchlym zaschnutím a taktiež prelakovateľnosťou, poskytuje oteruvzdornú ochranu proti korózii, výborne chráni pred údermi kamienkov a má schopnosť tlmenia hluku. Po jej úplnom preschnutí vytvorí trvalo elastickú vrstvu. Hmota je prelakovateľná bežnými náterovými systémami a po zaschnutí je dobre brúsiteľná.

Materiál sa hodí ako ochranný náter na neošetrené a lakované plochy, predovšetkým na podvozkoch motorových vozidiel, ako aj na opravy a dodatočné doplnenie predchádzajúcich ochranných náterov na báze PVC alebo kaučuk/živice. Hodí sa predovšetkým na opravné práce alebo doplnenie náterov na ťažko prístupných miestach (napr. spojov, kútov, hrán a pod.) na podvozkoch motorových vozidiel, kde sa najčastejšie vytvára korózia.

1 l
Unterbodenschutz schwarz

Nenanášať ochrannú hmotu na pohyblivé alebo tepelne zaťažené súčasti, ako sú kĺby, motor, prevodovky, spojovacie hriadele, výfuky, katalyzátory a brzdové zariadenia!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie