OCHRANA NAFTY MARINE

25002
Kód produktu25002
Účinné riešenie proti baktériám, kvasinkám a plesňam. Hodí se pre spoľahlivú dlhodobú konzerváciu nafty. Biocidné účinné látky nevytvárajú žiadne korozívne spaliny. Vďaka obsiahnutým čistiacim zložkám udržuje t...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 2.2.
H302 - Škodlivý po požití.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H361d - Podozrenie na poškodenie plodu v tele matky.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Účinné riešenie proti baktériám, kvasinkám a plesňam. Hodí se pre spoľahlivú dlhodobú konzerváciu nafty. Biocidné účinné látky nevytvárajú žiadne korozívne spaliny. Vďaka obsiahnutým čistiacim zložkám udržuje táto prísada optimálnu čistotu v celom palivovom systému. Chrání všetky kovové súčiastky pred koróziou. Posilením cetanového čísla zaisťuje ľahké štartovanie motora pri opetovnom uvedení do prevádzky a jeho maximálny výkon. Chráni pred negatívnymi účinkami vody v palivovom systéme.
Biocidný prípravok používajte bezpečným zpôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte návod k použitiu a informáciu o výrobku.

Pre preventivne použitie a dezinfikáciu kontaminovaných nádrží na plavidlách a taktiež skladových nádrží nafty pre plavidlá.
1 l
Marine Diesel Schutz

Pre už napadnuté systémy použiť nárazovú dávku v pomere 1:200. Odmerka (súčasť skrutkového uzáveru) s obsahom 25 ml stačí na 5 l nafty. Na preventívne použitie je dávkovanie 1:1000, odmerka s obsahom 25 ml stačí na 25 l nafty. Pred použitím dózu pretrepať.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie