Ochrana nafty Marine

25000
Kód produktu25000
Účinné riešenie proti baktériám, kvasinkám a plesňam. Hodí se pre spoľahlivú dlhodobú konzerváciu nafty. Biocidné účinné látky nevytvárajú žiadne korozívne spaliny. Vďaka obsiahnutým čistiacim zložkám udržuje t...Viac informácií
19,98 EUR 16,52 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H302 - Škodlivý po požití.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H361d - Podozrenie na poškodenie plodu v tele matky.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Účinné riešenie proti baktériám, kvasinkám a plesňam. Hodí se pre spoľahlivú dlhodobú konzerváciu nafty. Biocidné účinné látky nevytvárajú žiadne korozívne spaliny. Vďaka obsiahnutým čistiacim zložkám udržuje táto prísada optimálnu čistotu v celom palivovom systému. Chrání všetky kovové súčiastky pred koróziou. Posilením cetanového čísla zaisťuje ľahké štartovanie motora pri opetovnom uvedení do prevádzky a jeho maximálny výkon. Chráni pred negatívnymi účinkami vody v palivovom systéme.
Biocidný prípravok používajte bezpečným zpôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte návod k použitiu a informáciu o výrobku.

Pre preventivne použitie a dezinfikáciu kontaminovaných nádrží na plavidlách a taktiež skladových nádrží nafty pre plavidlá.

500 ml
Marine Diesel Schutz

Pre už napadnuté systémy použiť nárazovú dávku v pomere 1:200. Odmerka (súčasť skrutkového uzáveru) s obsahom 25 ml stačí na 5 l nafty. Na preventívne použitie je dávkovanie 1:1000, odmerka s obsahom 25 ml stačí na 25 l nafty. Pred použitím dózu pretrepať.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie