,

LEŠTENKA NA PRÍSTROJOVÉ DOSKY

1510
Kód produktu1510
Prípravok obnovuje zašlé a zvetrané plastové diely na automobiloch. Plasty dostanú späť svoj pôvodný vzhľad a nebudú vysýchať a starnúť. Zamedzí sa obťažujúcemu škrípaniu a vŕzganiu plastov. Ošetruje plasty bez...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prípravok obnovuje zašlé a zvetrané plastové diely na automobiloch. Plasty dostanú späť svoj pôvodný vzhľad a nebudú vysýchať a starnúť. Zamedzí sa obťažujúcemu škrípaniu a vŕzganiu plastov. Ošetruje plasty bez použitia mastnoty a vytvorí ochrannú antistatickú vrstvu odpudzujúcu prach. Má dobrý mazací účinok pre gumové a plastové diely, impregnuje a izoluje a je univerzálne použiteľný.

Pre vŕzgajúce prístrojové dosky, pre zle sa navíjajúce bezpečnostné pásy (pásy obojstranne nastriekať). Pre všetky zašlé plasty, ako sú nárazníky, spojlery a pod. Doporučený pre všeobecnú údržbu interiéru vozidiel.
200 ml
Cockpitglanz

Nepoužívať na vence volantov, pedále, sedadlá a hlavice radiacich pák, kde všade hrozí nebezpečenstvo skĺznutia!
Pri aplikácii sa uvoľňuje hnací plyn a ľahko zápalné výpary z použitých rozpúšťadiel. Preto je nutné zabezpečiť dostatočné vetranie a odstrániť z dosahu potenciálne zápalné zdroje.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie