Lesklý vosk

1647
Kód produktu1647
Čistí a utesňuje autolaky v jednom pracovnom kroku. Ľahko a rýchlo odstraňuje ľahké a mastné nečistoty bez vzniku škrabancov. Dodáva autolaku žiarivý lesk s vynikajúcou farebnou hĺbkou, zahladzuje veľmi jemné š...Viac informácií
7,65 EUR 6,32 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Čistí a utesňuje autolaky v jednom pracovnom kroku. Ľahko a rýchlo odstraňuje ľahké a mastné nečistoty bez vzniku škrabancov. Dodáva autolaku žiarivý lesk s vynikajúcou farebnou hĺbkou, zahladzuje veľmi jemné škrabance a optimálne utesňuje povrch autolaku ochrannou vrstvou proti vplyvom prostredia.

Na čistenie a utesnenie laku proti vplyvom prostredia v prípade jednotlivých nečistôt (napr. vtáčí trus, ľahká mastnota atď.) v oblasti osobných a úžitkových vozidiel.

400 ml
Glanzsprühwachs

1. Pri väčších znečisteniach je potrebné ošetrované plochy najskôr dôkladne umyť a osušiť.
2. Pred použitím aerosólovú dózu silne pretrepať.
3. Vosk tenko a rovnomerne nastriekať na ošetrovanú plochu. Postupovať po častiach.
4. Po krátkom odvetraní nanesený vosk na ploche očistiť a zároveň vyleštiť pomocou LIQUI MOLY Utierky z mikrovlákien na lak (obj. č. 21783).
Poznámka: Nenanášať vosk na veľmi horúce plochy karosérie, prípadne ani na priamom plnom slnku!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie