Lesklý vosk

1647
Kód produktu1647
Ochranný vosk s vysokým leskom s dobrým čistiacim účinkom. Ľahko a rýchlo odstraňuje ľahké cestné znečistenie a mastnoty bez vzniku jemných škrabancov. Vplyvom super ľahkého rozleštenia vzniká na všetkých druho...Viac informácií
9,92 EUR 8,20 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 15.12.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Ochranný vosk s vysokým leskom s dobrým čistiacim účinkom. Ľahko a rýchlo odstraňuje ľahké cestné znečistenie a mastnoty bez vzniku jemných škrabancov. Vplyvom super ľahkého rozleštenia vzniká na všetkých druhoch lakoch vysoký lesk s veľmi dobrou farebnou hĺbkou. Vzniknutá ochranná vrstva zahladzuje jemné škrabance a chráni lak pred účinkami poveternostných vplyvov.

Výborná občasná ochrana laku. Optimálne ošetrenie laku proti poveternostným vplyvom. Vhodné pre bežné aj metalické laky, obnovené a taktiež na rýchlu obnovu lesku u nových aj použitých vozidiel vo výstavných halách.
400 ml
Glanz Sprühwachs

Použiť mäkkú textilnú utierku alebo Liqui Moly Utierku z mikrovlákien (obj. č. 1651). Prípadne použiť na leštenie suchú vlnenú látku. Buničina alebo papierové utierky nie sú na rozleštenie a ani na následné leštenie odporúčané.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie