,

LESKLÝ VOSK

1647
Kód produktu1647
Ochranný vosk s vysokým leskom s dobrým čistiacim účinkom. Ľahko a rýchlo odstraňuje ľahké cestné znečistenie a mastnoty bez vzniku jemných škrabancov. Vplyvom super ľahkého rozleštenia vzniká na všetkých druho...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Ochranný vosk s vysokým leskom s dobrým čistiacim účinkom. Ľahko a rýchlo odstraňuje ľahké cestné znečistenie a mastnoty bez vzniku jemných škrabancov. Vplyvom super ľahkého rozleštenia vzniká na všetkých druhoch lakoch vysoký lesk s veľmi dobrou farebnou hĺbkou. Vzniknutá ochranná vrstva zahladzuje jemné škrabance a chráni lak pred účinkami poveternostných vplyvov.

Výborná občasná ochrana laku. Optimálne ošetrenie laku proti poveternostným vplyvom. Vhodné pre bežné aj metalické laky, obnovené a taktiež na rýchlu obnovu lesku u nových aj použitých vozidiel vo výstavných halách.
400 ml
Glanz Sprühwachs
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie