Konzervácia vnútra motora

1420
Kód produktu1420
Prostriedok poskytuje dlhodobú ochranu proti korózii a hrdzi vnútra spaľovacích motorov. Vysoká prevádzková spoľahlivosť a jednoduché použitie. znáša sa so všetkými motorovými olejmi. Viac informácií
7,44 EUR 6,15 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Prostriedok poskytuje dlhodobú ochranu proti korózii a hrdzi vnútra spaľovacích motorov. Vysoká prevádzková spoľahlivosť a jednoduché použitie. znáša sa so všetkými motorovými olejmi.

Na bezpečné dlhodobé konzervovanie všetkých dvoch a štvortaktných motorov, benzínových i dieselových, ako sú napr. motory v osobných aj úžitkových vozidlách, lodné motory a motory motocyklov, kosačiek na trávu, snehových pluhov, elektrocentrál, čerpadiel a pod.

300 ml
Motor Innenkonservierer

Spôsob aplikácie prostriedku závisí od typu motora, aplikuje sa cez karburátor, alebo otvory pre sviečky, vstrekovacie trysky alebo žhaviace sviečky.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie