HYPOIDNÝ PREVODOVÝ OLEJ MEGOL GL4+ 75W-90

8616
Kód produktu8616
Plno syntetický viacrozsahový hypoidný prevodový olej s ochranou proti korózii a vysokotlakovými vlastnosťami pre nízke aj vysoké teploty. Znížené trenie prináša úsporu pohonných hmôt. Pri nízkych teplotách ods...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Plno syntetický viacrozsahový hypoidný prevodový olej s ochranou proti korózii a vysokotlakovými vlastnosťami pre nízke aj vysoké teploty. Znížené trenie prináša úsporu pohonných hmôt. Pri nízkych teplotách odstraňuje problémy pri radení rýchlostných stupňov a znižuje hluk vznikajúci v prevodoch. Vďaka obsiahnutým syntetickým základným olejom v spojení s modernou technológiou aditivácie zaručuje tento mazací olej výbornú ochranu pred opotrebením pri všetkých prevádzkových podmienkach letnej aj zimnej prevádzky. Je vhodný taktiež pre použitie v arktickej klíme.

Schválené normy
API GL 4+ (GL 4/5); MIL-L-2105
Odporúčané normy
Ford ESD M2C 175-A; VW 501 50 (G50); ZF TE-ML 08A
Viacúčelový prevodový olej so širokým spektrom použitia v automobilových prevodovkách, hlavne však v ručne radených prevodových skriniach.
20 l
PopisNormyPoužitieObjemNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie