Čistič s vôňou - pomaranč

21667
Kód produktu21667
Univerzálne použiteľný silný čistič, ktorý okrem iného obsahuje pomarančové terpény zo 100% prírodných surovín. Vďaka biologicky odbúrateľným rozpúšťadlám vyrobeným z pomarančového oleja rýchlo a ľahko odstraňu...Viac informácií
11,28 EUR 9,32 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Univerzálne použiteľný silný čistič, ktorý okrem iného obsahuje pomarančové terpény zo 100% prírodných surovín. Vďaka biologicky odbúrateľným rozpúšťadlám vyrobeným z pomarančového oleja rýchlo a ľahko odstraňuje aj odolné nečistoty, ako sú zvyšky lepidla, oleja, tuky, silikón, gumový oder, vosky, smola, decht, asfalt, vodeodolné fixky alebo graffiti bez toho, aby zanechal mastný film. Zostáva príjemná pomarančová vôňa.

Na čistenie rôznych povrchov a materiálov, ako je lak, kov a chróm a tiež hliníkové ráfiky lakované čírym krycím lakom. Ideálne aj na odmasťovanie a odstraňovanie živíc zo strojov a nástrojov ako aj na odstraňovanie fólií a nálepiek z karosérií motorových vozidiel.

400 ml
Orange Power Cleaner

Pred použitím aerosólovú dózu dobre pretrepať. Potom čističom rovnomerne nastriekať znečistené plochy a krátko nechať čistič účinkovať. Následne ošetrenú plochu zotrieť utierkou, ktorá nepúšťa vlákna. Pred použitím na nenápadnom mieste skontrolovať kompatibilitu materiálu s čističom.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie