Čistič motorového priestoru

3326
Kód produktu3326
Špeciálny čistič prispôsobený na čistenie motorov a motorových priestorov. Vybraná kombinácia účinných látok z umývacích a čistiacich prísad ľahko rozpúšťa olejové a mastné usadeniny, ako sú napr. asfalt, prach...Viac informácií
10,99 EUR 9,08 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 11.3.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Špeciálny čistič prispôsobený na čistenie motorov a motorových priestorov. Vybraná kombinácia účinných látok z umývacích a čistiacich prísad ľahko rozpúšťa olejové a mastné usadeniny, ako sú napr. asfalt, prach z brzdových doštičiek a ďalšie nečistoty.

Na čistenie motorov a motorových priestorov a tiež pre odstraňovanie LIQUI MOLY Vosku v spreji (obj. č. 3311).

400 ml
Motorraumreiniger

Pri aplikácii na neskôr prelakované plochy alebo na obrázky na laku (air brush), je nutné preskúšať znášanlivosť laku s čističom na skrytom mieste! Pri aplikácii čističa dodržať miestne predpisy o odpadoch a odpadových vodách.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie