Čistič benzinového systému Marine

25010
Kód produktu25010
Vysoko účinná čistiaca a ošetrujúca kombinácia aditív pre dvoj a štvortaktné benzínové motory. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a taktiež zo spaľovacích pries...Viac informácií
15,46 EUR 12,78 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Vysoko účinná čistiaca a ošetrujúca kombinácia aditív pre dvoj a štvortaktné benzínové motory. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a taktiež zo spaľovacích priestorov. Zabraňuje ich novému vzniku. Zlepšuje beh motora. Odstraňuje problémy pri štartovaní a nekľudný beh motora. Znižuje spotrebu benzínu a produkciu škodlivín vo výfukových plynoch. Chráni pred negatívnymi účinkami vody v palivovom systéme.

Pre všetky benzínové vstrekovacie systémy a karburátorové systémy lodných motorov. Pre aplikáciu do benzínu pri riešení problémov motorov alebo na prevenciu pred ich vznikom.

500 ml
Marine Benzin System Reiniger

Obsah dózy 500 ml stačí pre 250 l benzínu, obsah dávkovacej nádobky 25 ml stačí pre 12,5 l benzínu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie