Autošampón s voskom

1542
Kód produktu1542
Prostriedok umožňuje dosiahnuť lesk a ochranu laku automobilu v jednom pracovnom kroku. Je určený pre občasné ošetrenie laku. Rozpúšťa ľahko nečistoty a pomocou vybraných voskov a tenzidov vytvára ochrannú vrst...Viac informácií
12,92 EUR 10,68 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 9.10.
H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Prostriedok umožňuje dosiahnuť lesk a ochranu laku automobilu v jednom pracovnom kroku. Je určený pre občasné ošetrenie laku. Rozpúšťa ľahko nečistoty a pomocou vybraných voskov a tenzidov vytvára ochrannú vrstvu. Nezanecháva žiadne usadeniny. Uľahčuje čistenie kože a šetrí ruky. Zvýšeným leskom získa vozidlo opticky na hodnote. Lak bude ochránený proti poveternosti a iným agresívnym vplyvom.

Špeciálne pre dôkladné a šetrné očistenie lakovaných plôch pri súčasnej ochrane. Rovnomerné nanesenie vytvorí optimálnu ochranu laku vozidla.

1 l
Auto-Wasch & Wachs

Fľašu s autošampónom je potrebné pred použitím dôkladne pretrepať. Dávkovanie: 30 ml na 10 litrov vody (približne obsah dvoch viečok). Zmes sa nanáša rovnomerne na čistené plochy pomocou špongie. Nakoniec sa ošetrený povrch opláchne čistou vodou a osuší sa, najlepšie jelenicou.
Neaplikovať autošampon na horúce laky, horúce povrchy alebo na priamom slnku! Pred aplikáciou skontrolovať vhodnosť a kompatibilitu šampónu s lakom!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie