Aktívny primer

6182
Kód produktu6182
Základový náter typu „všetko v jednom produkte“ s doplnkovými funkciami. Je určený pre technológiu lepenia skiel polyuretánovým lepidlom (PU). Slúži ako adhézny prostriedok na sklo, keramické sieťotlače a laky ...Viac informácií
22,52 EUR 18,61 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H334 - Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH204 - Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava.
Nebezpečenstvo

Základový náter typu „všetko v jednom produkte“ s doplnkovými funkciami. Je určený pre technológiu lepenia skiel polyuretánovým lepidlom (PU). Slúži ako adhézny prostriedok na sklo, keramické sieťotlače a laky pre všetky PU lepiace a tesniace materiály. Súčasne je Aktívny primer aj PU aktivátor pre zvyšky PU lepidiel, PU prednátery a RIM vrstvy.

Slúži ako adhézny prostriedok a UV ochrana pre lepiace a tesniace materiály pri lepení autoskiel. Okrem toho ešte ako adhézny prostriedok pre PU prednátery (napr. Volkswagen), adhézny prostriedok pre zvyšky húsenice PU lepidiel a RIM vrstvy (napr. Opel).

100 ml
Active Primer

Pred aplikáciou musí byť primer dobre premiešaný pretrepaním, a to minimálne 45 sekúnd po uvoľnení guličky.
Primer je citlivý na vzdušnú vlhkosť! Otvorenú 100 ml fľaštičku je potrebné po odbere potrebného množstva primeru ihneď uzavrieť a zvyšok primeru je možné použiť v priebehu ďalších 3 dní.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie