Aktívny primer

6180
Kód produktu6180
Základový náter typu „všetko v jednom produkte“ s doplnkovými funkciami. Je určený pre technológiu lepenia skiel polyuretánovým lepidlom (PU). Slúži ako adhézny prostriedok na sklo, keramické sieťotlače a laky ...Viac informácií
10,79 EUR 8,92 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: piatok 6.10.
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H334 - Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH204 - Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava.
Nebezpečenstvo

Základový náter typu „všetko v jednom produkte“ s doplnkovými funkciami. Je určený pre technológiu lepenia skiel polyuretánovým lepidlom (PU). Slúži ako adhézny prostriedok na sklo, keramické sieťotlače a laky pre všetky PU lepiace a tesniace materiály. Súčasne je Aktívny primer aj PU aktivátor pre zvyšky PU lepidiel, PU prednátery a RIM vrstvy.

Slúži ako adhézny prostriedok a UV ochrana pre lepiace a tesniace materiály pri lepení autoskiel. Okrem toho ešte ako adhézny prostriedok pre PU prednátery (napr. Volkswagen), adhézny prostriedok pre zvyšky húsenice PU lepidiel a RIM vrstvy (napr. Opel).

10 ml
Active Primer

Pred aplikáciou musí byť primer dobre premiešaný pretrepaním, a to minimálne 45 sekúnd.
Primer je citlivý na vzdušnú vlhkosť! Obsah tuby je po otvorení nutné spotrebovať na jedno použitie.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie