ZÁKLADOVÝ PLNIČ

6047
Kód produktu6047
Viacúčelový základový plnič pre lakovanie opravovaných dielov karosérii. Vysoký obsah pevných častíc umožňuje dosiahnutie optimálneho výsledku taktiež na menších opravovaných miestach. Ideálny pre miestne oprav...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 4.10.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Viacúčelový základový plnič pre lakovanie opravovaných dielov karosérii. Vysoký obsah pevných častíc umožňuje dosiahnutie optimálneho výsledku taktiež na menších opravovaných miestach. Ideálny pre miestne opravy, obzvlášť na prebrúsených miestach laku. Veľmi dobrá priľnavosť a antikorózne vlastnosti aj na problematických povrchoch, ako je napr. hliník a zinkovaný oceľový plech. Výborne izoluje okraje obrúsených a tmelených miest.

Základové a plniace práce pri lakovaní opravených dielov karosérii a pri lokálnych opravách laku. Pre lakovacie práce na základových náteroch, starých lakoch, hliníku, zinkovaných oceľových plechoch a plastových dieloch. Prelakovateľný všetkými bežnými lakovacími systémami. Slúži ako základový podklad pre všetky lepiace a tesniace hmoty LIQUI MOLY.
400 ml
Grundierfüller
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie