VOSK V SPREJI

3311
Kód produktu3311
Prostriedok obsahuje vysoko účinné látky na báze voskov. Vytvorí pevne priliehavý, pružný a transparentný film, ktorý poskytuje vynikajúcu bezpečnú a dlhodobú ochranu pri skladovaní vo vnútorných aj vonkajších ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 2.2.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok obsahuje vysoko účinné látky na báze voskov. Vytvorí pevne priliehavý, pružný a transparentný film, ktorý poskytuje vynikajúcu bezpečnú a dlhodobú ochranu pri skladovaní vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Tenký povlak nekladie žiadne prekážky v následných zvarovacích prácach. Film bez obsahu oleja dovoľuje krátko po nanesení bežnú manipuláciu s ošetrenými dielmi.

Schválené normy
Díky svým výborným ochranným vlastnostem umožňuje vosk široké použití při skladování, transportu a zasílání strojů a kovových dílů.
Vďaka svojim ochranným vlastnostiam umožňuje vosk široké použitie pri skladovaní, transport a zasielaní strojov a kovových výrobkov.
300 ml
Wax Coating
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie