Vosk v spreji

3311
Kód produktu3311
Extrémne priľnavý antikorózny prípravok s obsahom moderných účinných látok na voskovej báze. Pevne prichytený, trvalo plastický a transparentný ochranný film poskytuje výbornú dlhodobú ochranu pre vnútorné aj v...Viac informácií
8,25 EUR 6,82 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Extrémne priľnavý antikorózny prípravok s obsahom moderných účinných látok na voskovej báze. Pevne prichytený, trvalo plastický a transparentný ochranný film poskytuje výbornú dlhodobú ochranu pre vnútorné aj vonkajšie skladovanie. Ochranný film je odolný voči slanej vode a korozívnym vplyvom. Tenký povlak nevytvára žiadne obmedzenia pre následné zváracie práce takto ošetreného materiálu.

Na vnútorné i vonkajšie skladovanie, prepravu a zasielanie strojov a kovových súčiastok.

300 ml
Wax Coating

Po použití je potrebné prečistiť ventil dózy (držať pritom dózu hore dnom) tak, až z neho uniká len čistý hnací plyn.
Na odstránenie voskovej vrstvy je možné použiť LIQUI MOLY Čistič motorového priestoru (obj. č. 3326).

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie