Uvoľňovač hrdze s mos2

1613
Kód produktu1613
Výborný klzný prostriedok pre všetky pohyblivé súčiastky. Preniká aj do tesne lícovaných spojov. Rozrušuje hrdzu a rozpúšťa ju. Prostriedok s MoS2 odstraňuje škrípavé zvuky a udržuje pohybujúce sa časti trvalo ...Viac informácií
8,60 EUR 7,11 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 30.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Výborný klzný prostriedok pre všetky pohyblivé súčiastky. Preniká aj do tesne lícovaných spojov. Rozrušuje hrdzu a rozpúšťa ju. Prostriedok s MoS2 odstraňuje škrípavé zvuky a udržuje pohybujúce sa časti trvalo ľahko pohyblivé. Zabraňuje korózii a oxidácii. Rýchlo vniká do najtesnejších miest, je neutrálna voči plastickým hmotám, lakom a kovom. Vytláča vodu a vďaka tuhému mazivu MoS2 zaisťuje nízky koeficient trenia

Pre rôzne aplikácie a prístroje v priemyselných podnikoch, dielňach, opravovniach, autoservisoch a tiež v domácnosti a hobby činnosti.

600 ml
MoS2-Rostlöser XXL

Skrutky alebo matice, ktoré sa majú povoliť, dobre nastriekať a, ako je u podobných uvoľňovačov obvyklé, nechať prostriedok nejakú dobu pôsobiť, v závislosti od miery korózie. V extrémnych prípadoch postup opakovať.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie