Údržba dieselového systému

5139
Kód produktu5139
Prísada je kombinácia účinných látok s vysokým obsahom čistiacich aditív a látok zlepšujúcich mazivosť. Preto je táto prísada špeciálne zladená s požiadavkami najnovšej technológie dieselových motorov, ako napr...Viac informácií
13,16 EUR 10,87 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada je kombinácia účinných látok s vysokým obsahom čistiacich aditív a látok zlepšujúcich mazivosť. Preto je táto prísada špeciálne zladená s požiadavkami najnovšej technológie dieselových motorov, ako napr. s vysokotlakovým vstrekom „Common Rail“ a systémom vstrekovania „čerpadlo-tryska“ (P/D). Je tiež určená na ochranu motorov proti opotrebovaniu pri spaľovaní nafty s nízkym obsahom síry. Ďalšie prídavné látky s čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými vlastnosťami sa starajú o udržiavanie bezchybnej funkcie vysoko presne vyrobených vstrekovacích trysiek. Prostredníctvom zvýšenej zápalnosti bude nafta pri studenom motore lepšie spaľovaná a tým dôjde k zníženiu zápachu výfukových plynov. Zaisťuje optimálne spaľovanie nafty a zabraňuje tvorbe sadzí. Tým sa predlžuje životnosť filtra pevných častíc.

Prísada do nafty pre všetky dieselové motory so vstrekovacími systémami „Common Rail“ a „čerpadlo-tryska“. Vynikajúci na konzerváciu motorov pri dlhšom odstavení z prevádzky za extrémnych podmienok.

250 ml
Diesel-Systempflege

Objem 250 ml stačí na 75 litrov nafty, tzn. zmiešavací pomer 1:300.
Na udržanie čistoty vstrekovacích trysiek a ochrany proti korózii je odporúčané prísadu pridať do nádrže po každých 2.000 km prevádzky.
Na odstavenie a konzerváciu motora pridať 1 % prísady do nádrže.
Prísadu je možné pridať do nafty v ktorejkoľvek dobe, zmiešanie s naftou prebehne samovoľne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie