TESNIACI SILIKÓN - TRANSPARENTNÝ

6184
Kód produktu6184
Veľmi akostná a ľahko použiteľná tesniaca hmota na silikónovej báze v automatickej kartuši. K nej nie je potreba žiadnej vytlačovacej pištole. Tesniaca hmota má výbornú odolnosť voči teplu, chladu a starnutiu. ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 3.10.
H229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Veľmi akostná a ľahko použiteľná tesniaca hmota na silikónovej báze v automatickej kartuši. K nej nie je potreba žiadnej vytlačovacej pištole. Tesniaca hmota má výbornú odolnosť voči teplu, chladu a starnutiu. Zostáva dlhodobo elastická a stála voči chemickým látkam, olejom a pod. Teplotný rozsah pre použitie: od -40 °C do +150 °C (krátkodobo až do +250 °C).

Pre tesnenie olejových vaní a prevodových skríň, motorov, ventilových vrchnákov, vodných čerpadiel, svetlometov, skupinových svetiel a pod. Tesniaca hmota je vhodná pre tesnenie kovov, plastických hmôt a skla.
200 ml
Silikon-Dichtmasse transparent
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie