Tesniaca hmota Liquimate 8200 (MS-polymer) - biela

6149
Kód produktu6149
Vysoko akostná neutrálna elastická lepiaca/tesniaca hmota na báze MS polyméru. Používa sa na lepenie a tesnenie v automobilovej oblasti.Viac informácií
16,87 EUR 13,94 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.EUH212 - Pozor! Počas používania sa môže vytvoriť nebezpečný respirabilný prach. Nevdychujte prach.

Vysoko akostná neutrálna elastická lepiaca/tesniaca hmota na báze MS polyméru. Používa sa na lepenie a tesnenie v automobilovej oblasti.

Pri opravách možno použiť ako tesniacu a lepiacu hmotu. Pre viditeľné i bežné spoje na podvozku, v motorovom priestore, na korme vozidla, na podlahe batožinového priestoru, blatníkoch a pod. Môže byť použitá ako podklad pre tesniacu hmotu Liquimate 8300.
290 ml
Liquimate 8200 (MS-Polymer) weiss

Tesniacu hmotu je možné až do 2 hodín prelakovať mnohými lakmi. Pred lakovaním je ale odporúčaná, prípadne požadovaná, skúška znášanlivosti. Prelakovanie tesniacej hmoty znižuje prístup vzdušnej vlhkosti a zabraňuje tým jej vytvrdzovaniu. Maximálna dovolená deformácia laku je uvedená v jeho technickom popise.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie