Tekutý kov

6193
Kód produktu6193
Rýchlo tvrdnúce dvojzložkové epoxidové lepidlo, ktoré sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou. Používa sa na vyplnenie alebo zahladenie poškodených miest v rôznych materiáloch, ako je hliník, meď, oceľ, mosadz, be...Viac informácií
12,72 EUR 10,52 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H315 - Dráždi kožu.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H341 - Podozrenie, že spôsobuje genetické poškodenie.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Rýchlo tvrdnúce dvojzložkové epoxidové lepidlo, ktoré sa vyznačuje veľmi vysokou pevnosťou. Používa sa na vyplnenie alebo zahladenie poškodených miest v rôznych materiáloch, ako je hliník, meď, oceľ, mosadz, betón, kompozity (FK/SMC), drevo, sklo, plasty, keramika, natretý kov, grafit, PU, ​​galvanizované kovy, plastový termoset a pod. alebo na lepenie rôznych materiálov medzi sebou. Po vytvrdnutí je možné opravené miesta trieskovo obrábať, brúsiť alebo prelakovať. Plná pevnosť lepeného spoja sa vytvorí po cca 24 hodinách.

Na vyplnenie alebo zahladenie prasklín, dier, zlých vývrtov, materiálových vád a tiež na opravy potrubí, nádrží, závitov, súčastí karosérií a strojných súčiastok alebo na lepenie rôznych materiálov spolu aj medzi sebou.

25 ml
Flüssigmetall

Náhradný nadstavec: Zmiešavací nadstavec so závitom – obj. č. 6029

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie