Tekutý kov

6193
Kód produktu6193
Rýchlo tvrdnúci dvojkomponentný epoxidový materiál. Po vytvrdnutí je prelakovateľný, má vysokú pevnosť a dobrú priľnavosť na kovové povrchy. Viac informácií
16,94 EUR 14,00 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H341 - Podozrenie, že spôsobuje genetické poškodenie.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Rýchlo tvrdnúci dvojkomponentný epoxidový materiál. Po vytvrdnutí je prelakovateľný, má vysokú pevnosť a dobrú priľnavosť na kovové povrchy.

Pre plnenie a zarovnávanie nerovností na kovoch, dreve a kameni.
25 ml
Flüssigmetall

Na vyplnenie alebo zahladenie poškodených miest v rôznych materiáloch, ako je hliník, meď, oceľ, mosadz, betón, kompozity (FK/SMC), drevo, sklo, plasty, keramika, natretý kov, grafit, PU, galvanizované kovy, plastový termoset alebo na lepenie rôznych materiálov medzi sebou.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie