Rada Truck ochrana DPF

20999
Kód produktu20999
Znižuje tvorbu sadzí a predlžuje životnosť filtrov pevných častíc (DPF) dieselového motora. Chrání filter pevných častíc a slúži ako pomoc pri regenerácii systému DPF. Zaručuje najlepšie možné spaľovanie a zniž...Viac informácií
11,35 EUR 9,38 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Znižuje tvorbu sadzí a predlžuje životnosť filtrov pevných častíc (DPF) dieselového motora. Chrání filter pevných častíc a slúži ako pomoc pri regenerácii systému DPF. Zaručuje najlepšie možné spaľovanie a znižuje tvorbu sadzí. Zvlášť vhodné pre vozidlá s prevádzkou na krátkych trasách a pre mestké vozidlá.

Vhodné pre dieselové vozidlá vybavené filtrom pevných častíc (DPF), ak už nie sú vybavené elektronicky riadeným dávkovacím systémom na prípravky pre regeneráciu filtra. Obsah dózy 500 ml stačí pre 90 – 115 l paliva. Pridáva sa do nádrže po každých 2.000 km prevádzky vozidla pred doplňovaním paliva.

500 ml
Truck Series DPF Protector

Vyvarovať sa predávkovaniu!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie