,

RADA TRUCK OCHRANA DPF

20999
Kód produktu20999
Znižuje tvorbu sadzí a predlžuje životnosť filtrov pevných častíc (DPF) dieselového motora. Chrání filter pevných častíc a slúži ako pomoc pri regenerácii systému DPF. Zaručuje najlepšie možné spaľovanie a zniž...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Znižuje tvorbu sadzí a predlžuje životnosť filtrov pevných častíc (DPF) dieselového motora. Chrání filter pevných častíc a slúži ako pomoc pri regenerácii systému DPF. Zaručuje najlepšie možné spaľovanie a znižuje tvorbu sadzí. Zvlášť vhodné pre vozidlá s prevádzkou na krátkych trasách a pre mestké vozidlá.

Vhodné pre dieselové vozidlá vybavené filtrom pevných častíc (DPF), ak už nie sú vybavené elektronicky riadeným dávkovacím systémom na prípravky pre regeneráciu filtra. Obsah dózy 500 ml stačí pre 90 – 115 l paliva. Pridáva sa do nádrže po každých 2.000 km prevádzky vozidla pred doplňovaním paliva. Vyvarovať sa predávkovaniu!
500 ml
Truck Series DPF Protector
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie