Rada Truck ochrana dieselového motoru

20997
Kód produktu20997
Prísada optimalizuje proces spaľovania a obnovuje pôvodný výkon motora. Odstraňuje usadeniny z dieselového vstrekovacieho systému a spaľovacích komôr. Zabraňuje vzniku nových usadenín. Zlepšuje mazanie v celom ...Viac informácií
11,14 EUR 9,20 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada optimalizuje proces spaľovania a obnovuje pôvodný výkon motora. Odstraňuje usadeniny z dieselového vstrekovacieho systému a spaľovacích komôr. Zabraňuje vzniku nových usadenín. Zlepšuje mazanie v celom palivovom systéme. Zvyšuje cetanové číslo nafty a zlepšuje vznetlivosť motorovej nafty. Chráni pred koróziou a opotrebením. Optimalizuje zloženie spalín a výkon motora. Čisté motory spotrebujú menej pohonných hmôt a produkujú menej škodlivých výfukových plynov.

Vhodné pre všetky dieselové motory. Obsah dózy 500 ml stačí až pre 115 l paliva. Pre optimálny účinok prísady je nutná minimálna náplň 25 litrov paliva v nádrži. Pridáva sa do nádrže po každých 2.000 km prevádzky vozidla pred doplňovaním paliva.
500 ml
Truck Series Diesel Performance and Protectant
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie